Haberler

HABERLER

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Premium tema olarak sunulan SEPETIO sanal mağaza teması tüm sanal mağaza kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. 

Hepsipay & MarkaClick İşbirliği ile HepsiPay ödeme altyapısı MarkaClick E-ticaret Sistemini kullanan müşteriler için kullanılır hale gelmiştir. Üstelik Hepsipay’in Aralık ayı boyunca MarkaClick müşterileri için bir kampanyası bulunmaktadır. Aralık ayında sözleşme imzalayan MarkaClick müşterileri bir sene boyunca sabit ücret ödemeden Hepsipay sanal POS’unu kullanabilmektedir. 

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan MODAROME sanal mağaza teması ile özellikle MODA-GİYİM sektöründe hizmet veren kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. 

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.3 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan TUNINGPLUS sanal mağaza teması ile özellikle otomotiv sektöründe hizmet veren kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır.

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan COSMO sanal mağaza teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan mBlack sanal mağaza teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.

PayTR ödeme sistemi MarkaClick E-ticaret paketlerinde ücretsiz olarak sunulmaya başlamıştır.  PayTR ödeme sistemi ile ihtiyac duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarına sahip olabilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan e-click teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Sade tasarımı ile ürünlerinizin ön plana çıkacağı ve ziyaretçilerinizin kolaylıkla alışverişlerini tamamlayacağı şekilde hazırlanan e-click temasını

Gittigidiyor API entegrasyonu sayesinde şimdi sanal mağazanızdaki ürünlerinizi gittigidiyor dükkan hesabınıza kolaylıkla aktarabilir, daha fazla satış kanalı oluşturarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Gittigidiyor.com dükkan hesabınızda satılan ürünlerinizin sipariş takibini de sanal mağazanızın yönetim panelinden yapabilirsiniz. 

Yeni bir web sitesi hazırlamak veya mevcut web sitenizi yenilemek istiyorsunuz.