Haberler

  • E-bülten listesine katıl
  • E-bülten listesine katıl

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
HABERLER

PayTR ödeme sistemi MarkaClick E-ticaret paketlerinde ücretsiz olarak sunulmaya başlamıştır.  PayTR ödeme sistemi ile ihtiyac duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarına sahip olabilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan e-click teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Sade tasarımı ile ürünlerinizin ön plana çıkacağı ve ziyaretçilerinizin kolaylıkla alışverişlerini tamamlayacağı şekilde hazırlanan e-click temasını

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.1 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 30 Mart 2016 tarihinde yayınlanması planlanan v4.1 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. E-ticaret v4.1 ile gelen yenilikler...

Sitekolay Web Site yazılım altyapısına ücretsiz sunulan "CloudBox" ve "KobiPro" temaları eklenmiştir. Kurumsal web sitesi ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan  yazılım altyapısında firmanıza özel kurumsal web sitesine sahip olabilir, Kendi sunucunuzda yenileme ücreti ödemeden ömür boyu lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Temalara ait demo adreslerine 

Gittigidiyor API entegrasyonu sayesinde şimdi sanal mağazanızdaki ürünlerinizi gittigidiyor dükkan hesabınıza kolaylıkla aktarabilir, daha fazla satış kanalı oluşturarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Gittigidiyor.com dükkan hesabınızda satılan ürünlerinizin sipariş takibini de sanal mağazanızın yönetim panelinden yapabilirsiniz. 


Sitekolay Web Site yazılım altyapısına ücretsiz sunulan "Gastro" ve "EstatePlus" temaları eklenmiştir. Kurumsal web sitesi ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan kurumsalkobi web yazılım altyapısında firmanıza özel kurumsal web sitesine sahip olabilir, Yenileme ücreti ödemeden ömür boyu lisanslı olarak kullanabilirsiniz. 

Sürekli geliştirilen e-ticaret altyapımızda her yeni sürümde bir çok yeni özellik altyapımıza dahil edilmekte ve müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Sürüm v4.0 ile birlikte birçok yeni özellik size kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

n11 xml cıktı desteğini tüm paketlerde ücretsiz olarak kullanabilir, ürünlerinizi n11 mağazanıza yükleyebilirsiniz.


Gittigidiyor API entegrasyonuna sahip olun, ürünlerinizi hemen gittigidiyor.com dükkanınıza yükleyin.


E-ticaret hakkında bilmek istedikleriniz Ürünlerin ve hizmetlerin e-kataloglarda düzenli bir şekilde müşteriye sunulması, siparişin basit bir şekilde alınması, satın alma işleminin kolaylıkla gerçekleştirilmesi için sanal mağaza sahibi olabilirsiniz.

Yeni bir web sitesi hazırlamak veya mevcut web sitenizi yenilemek istiyorsunuz.