Haberler

HABERLER

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.1 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 30 Mart 2016 tarihinde yayınlanması planlanan v4.1 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. E-ticaret v4.1 ile gelen yenilikler...

Sitekolay Web Site yazılım altyapısına ücretsiz sunulan "CloudBox" ve "KobiPro" temaları eklenmiştir. Kurumsal web sitesi ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan  yazılım altyapısında firmanıza özel kurumsal web sitesine sahip olabilir, Kendi sunucunuzda yenileme ücreti ödemeden ömür boyu lisanslı olarak kullanabilirsiniz. Temalara ait demo adreslerine 

Gittigidiyor API entegrasyonu sayesinde şimdi sanal mağazanızdaki ürünlerinizi gittigidiyor dükkan hesabınıza kolaylıkla aktarabilir, daha fazla satış kanalı oluşturarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Gittigidiyor.com dükkan hesabınızda satılan ürünlerinizin sipariş takibini de sanal mağazanızın yönetim panelinden yapabilirsiniz. 


Sitekolay Web Site yazılım altyapısına ücretsiz sunulan "Gastro" ve "EstatePlus" temaları eklenmiştir. Kurumsal web sitesi ihtiyaçlarına yönelik hazırlanan kurumsalkobi web yazılım altyapısında firmanıza özel kurumsal web sitesine sahip olabilir, Yenileme ücreti ödemeden ömür boyu lisanslı olarak kullanabilirsiniz. 

Sürekli geliştirilen e-ticaret altyapımızda her yeni sürümde bir çok yeni özellik altyapımıza dahil edilmekte ve müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Sürüm v4.0 ile birlikte birçok yeni özellik size kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.

n11 xml cıktı desteğini tüm paketlerde ücretsiz olarak kullanabilir, ürünlerinizi n11 mağazanıza yükleyebilirsiniz.


Gittigidiyor API entegrasyonuna sahip olun, ürünlerinizi hemen gittigidiyor.com dükkanınıza yükleyin.


E-ticaret hakkında bilmek istedikleriniz Ürünlerin ve hizmetlerin e-kataloglarda düzenli bir şekilde müşteriye sunulması, siparişin basit bir şekilde alınması, satın alma işleminin kolaylıkla gerçekleştirilmesi için sanal mağaza sahibi olabilirsiniz.


Öncelikle girişimcilik nedir sorusuna cevap vermemiz girekiyor. Girişimci nedir diye sorarsanız; girişimci, yeni bir ürünü, bir süreci, bir hizmeti kafasında oluşturacak hayal gücüne ve bu fikri hayata geçirecek yeteneğe ve sebata sahip kişidir.


E-ticaret, mal ve hizmetlerin satışlarının internet üzerinden online olarak yapılmasıdır. E-ticaret ile belirli bir kitlenin dışına çıkılarak internet kullanıcılarına satış yapılabilmektedir.