Haberler

  • E-bülten listesine katıl
  • E-bülten listesine katıl

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
HABERLER

Öncelikle girişimcilik nedir sorusuna cevap vermemiz girekiyor. Girişimci nedir diye sorarsanız; girişimci, yeni bir ürünü, bir süreci, bir hizmeti kafasında oluşturacak hayal gücüne ve bu fikri hayata geçirecek yeteneğe ve sebata sahip kişidir.


E-ticaret, mal ve hizmetlerin satışlarının internet üzerinden online olarak yapılmasıdır. E-ticaret ile belirli bir kitlenin dışına çıkılarak internet kullanıcılarına satış yapılabilmektedir.


Orta yada küçük ölçekli bir işletmeniz var ve internetten satış yapmak istiyorsunuz. En büyük sorununuzun büyük şirketlerle rekabet etmek zorunda kalacağınız olduğunu düşünüyorsunuz .


Şimdi siz de e-ticaret sitesi açarak kendi işinizin sahibi olun. Ürünlerinizi en uzak noktadaki müşterilerinize kolayca ulaştırın.


Bir günde e-ticaret sitenizi kurabilir ve satışa başlayabilirsiniz. Gelişmiş e-ticaret altyapısı ile MarkaClick işinizin kuruluşundan itibaren sizinle...


Sanal mağazanızda, ücretsiz tema arşivinden seçeceğiniz temalar ile müşterilerinizi daha profesyonel bir sanal mağaza arayüzü ile karşılayabilirsiniz.

Hazır temalara bir yenisi daha eklendi. Shopigo teması tüm kullanıcılarımıza ücretsiz sunulmaktadır.

İyzico v2 ödeme altyapısı ile ödeme ekranı tasarımı yenilenmiştir. Tüm kullanıcılarımız ücretsiz geçiş yapabilirler.

Yepyeni özellikleri ile v3,95 sürümü yayınlanmıştır. Tüm v3.x kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler.

Yeni bir web sitesi hazırlamak veya mevcut web sitenizi yenilemek istiyorsunuz.