Haberler

Sanal Mağazanızın Gittigidiyor dükkanınızla entegre çalışmasını ister misiniz?

Gittigidiyor API entegrasyonu sayesinde şimdi sanal mağazanızdaki ürünlerinizi gittigidiyor dükkan hesabınıza kolaylıkla aktarabilir, daha fazla satış kanalı oluşturarak satışlarınızı arttırabilirsiniz. Gittigidiyor.com dükkan hesabınızda satılan ürünlerinizin sipariş takibini de sanal mağazanızın yönetim panelinden yapabilirsiniz. Yeni tema : e-click yayınlandı.

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan e-click teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Sade tasarımı ile ürünlerinizin ön plana çıkacağı ve ziyaretçilerinizin kolaylıkla alışverişlerini tamamlayacağı şekilde hazırlanan e-click temasınıYeni tema TUNINGPLUS yayınlandı

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan TUNINGPLUS sanal mağaza teması ile özellikle otomotiv sektöründe hizmet veren kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır.Güncel Sürüm v4.3 Yayında!

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.3 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. Yeni tema MODAROME yayınlandı.

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan MODAROME sanal mağaza teması ile özellikle MODA-GİYİM sektöründe hizmet veren kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Yeni Tema SEPETIO-v2 yayınlandı

MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Premium tema olarak sunulan SEPETIO sanal mağaza teması tüm sanal mağaza kullanıcılarımızın rahatlıkla kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. E-ticaret Yazılımı sürüm v4.0 Yayınlandı.

Sürekli geliştirilen e-ticaret altyapımızda her yeni sürümde bir çok yeni özellik altyapımıza dahil edilmekte ve müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır. Sürüm v4.0 ile birlikte birçok yeni özellik size kolaylıklar sağlamaya devam ediyor.Güncel sürüm v4.1 yayında (30/03/2016)

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.1 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 30 Mart 2016 tarihinde yayınlanması planlanan v4.1 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. E-ticaret v4.1 ile gelen yenilikler...Güncel sürüm v4.4 tamamlandı.

MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.4 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 31 Mart 2017 tarihinde yayınlanması planlanan v4.4 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. E-ticaret v4.4 ile gelen yenilikler...Yeni tema COSMO yayınlandı

MarkaClick e-ticaret kullanıcılarımız için yepyeni bir tema daha altyapımıza eklenmiştir. Responsive özellikli Premium tema olarak sunulan COSMO sanal mağaza teması ile hangi sektörde hizmet veriyor olursanız olun rahatlıkla kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır.