Projelerimiz

Aquaviva

mayobikiniburada.com

Sanal Mağaza

Kendi markamız olan AQUAVİVA adı altında sizlere ulaşarak memnuniyetiniz kalitemizdir sözünden yola çıkarak tüm mayo ve plaj giysilerini değişen trend ve modaya ayak uydurarak sizlere ulaştırmayı hedeflemiştir.

Her geçen yıl tecrübesine tecrübe katan firmamız 2014 yılnın başlarında tamamen kendi üretimini yapmayı hedeflemiş ve 2014 yılı Ağustos ayı itibariyle kendi üretimine geçmiştir. Kendi üretimine geçen firmamız daha hızlı üretim ve daha çok model üretmeyi hedeflemiş ve onlıne satış ağında kitlesini büyüterek tüketiciye direkt olarak ulaşmayı hedeflemiştir.

Ürünlerimiz tamamen kendi üretimimiz olup, üretim aşamasının en başı olan Modelhane' den sonu olan Dikimhane' ye kadar kendi bünyesindedir. Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar hedeflemiş olduğu amaçlar doğrultusunda 2019 Yılının En trend modellleri başlığı adı altında kendi internet sitesinde pazarlamaya açmıştır. Bundan sonraki amacımız hem toptan satış ağını genişletmek hemde onlıne satış ağını genişleterek Tüm Türkiye' ye ulaşmayı hedeflemektir.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.