Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Sosyal Medya Pazarlama

Doğru Etkileşim ile daha ileriyi hedefleyelim.

Sosyal medya pazarlaması, markalara büyük katkılar sağlayarak ürün ve hizmet tanıtımları, reklamlar, fırsat ve promosyonlar, satış sonrası tüketici iletişimi, müşteri hizmetleri ve müşteri bağlılığı gibi bir çok konuda çözüme olanak sağlamaktadır.

Sosyal medyanın yarattığı yeni ve dinamik ortamlar, markalara müşterilerini daha iyi tanıma ve onlarla yakınlaşma fırsatı sağlamaktadır. Kişiler, markaya yakınlaşırsa ve taraflar arası etkileşim devamlılığı sağlanırsa, markalar ürün ve hizmetlerini tanıtmakla kalmaz, kendi markalarını diğer kullanıcıların olumsuz yorumlarına karşı savunacak gönüllü bir kitle de kazanmış olurlar. Sosyal medya kullanıcılarının algılarını olumlu yönde etkilemenin en önemli adımı bu gönüllü kitlenin sizin markanızın sosyal mecrada savunucusu olmasıdır. Sosyal medyanın iyi ve etkili bir strateji ile yönetilmesi markanızın daha fazla benimsenmesi ve akıllarda daha farklı konumlanmasını sağlayacaktır.


 
İYİ HEDEFLENMİŞ, ETKİLEŞİM ORANI YÜKSEK KAMPANYALAR
DOĞRU ZAMANDA DOĞRU HEDEF KİTLEYE ULAŞIM
DAHA FAZLA DÖNÜŞÜM
 


E-posta Pazarlama

Müşteriniz sizi unutmasın!


E-posta pazarlama kampanya ve duyurularınızı birebir müşterilerinize ulaştırmanızı sağlayan ölçümlenebilir ve ekonomik bir pazarlama yöntemidir. Hedef kitleniz ile iletişimde olmanız ve satışları arttırma hedefiniz için verimliliği ölçümleyerek yeni hedefler belirlemeniz için e-posta pazarlaması markalar için önemli bir pazaralama ayağıdır.

Doğru yapılan e-posta pazarlaması ile markanızın satışlarını arttırabilir yeni müşteriler kazanmanın yanında mevcut müşterilerinizde bağlılığı arttırabilirsiniz. Güncel haberleriniz, kampanya ve fırsat duyurularınız ile ilgili müşterilerinizi bilgilendirebilirsiniz. 
 

Google Reklamları

Potansiyel müşterinize ulaşmanın doğru yolu!


Markanız, rakipleri ile rekabet edebilmek ve onların bir adım önüne geçebilmek için daha fazla hedef kitleye ulaşmaya ihtiyaç duymaktadır. Ürün veya hizmetlerinize ihtiyaç duyan potansiyel müşterilerinize ulaşmanın bir yolu Google Adwords reklamlarıdır.

Belirleyeceğiniz bütçeniz ile ürün veya hizmetleriniz için seçilecek doğru anahtar kelimeler sayesinde arama motoru aramalarında üst sıralarda yer alabilirsiniz. Adwords reklamları ile marka bilinirliği sağlanmakta ve buna bağlı gelirleriniz arttırabilmektedir. Müşterilerinizin akıllarında markanızın yer etmesi, ihtiyaç duyduklarında sizi tercih etmelerinde en büyük etkenlerden olacaktır.

Doğru seçilecek anahtar kelimeler ve bu anahtar kelimeler aracılığı ile gelen potansiyel müşterilere doğru içerikleri sağlayarak daha düşük maliyetler ile reklam verebilir ve daha üst sıralarda listelenebilirsiniz.

MarkaClick, Google Adwords reklamlarınızın yönetilmesi konusunda size destek sağlıyor. Doğru anahtar kelimelerin belirlenmesi, bu anahtar kelimelere uygun içeriklerin sağlanması ve daha yüksek tıklama oranlarına ulaşabilmeniz için çalışıyor.
 
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.