Haberler

E-ticaret Hakkında

E-ticaret hakkında bilmek istedikleriniz
Ürünlerin ve hizmetlerin e-kataloglarda düzenli bir şekilde müşteriye sunulması, siparişin basit bir şekilde alınması, satın alma işleminin kolaylıkla ve güvenlik içinde gerçekleştirilmesi, ve ürün ya da hizmetin en hızlı şekilde müşteriye ulaştırılmasıdır eticaret. Kısacası e-ticaret, bir şirketin iş yapma olanaklarını 24 saat - 365 gün devamlılığı içinde bütün dünyaya sunmasıdır. E-Ticaret ile daha esnek yapıya kavuşan, tedarikçileri ile daha yakın çalışan, müşterilerinin beklenti ve ihtiyaçlarına daha hızlı cevap veren firmalar da, global ölçekte değişim yaşamaktadır. E-Ticaret, firmalara en iyi tedarikçiyi seçme ve tüm dünyaya satış yapma imkanı sunmaktadır.

E-ticaret'in avantajları nedir?
Firmanızın ürün ve hizmetlerini internet üzerinden toptan yada perakende olarak ekonomik ve en hızlı şekilde satmanızı sağlayan tek unsur e-ticaret tir.

Müşterilerinize %100 güvenli alışveriş imkânı sağlayabilirsiniz.
7 gün 24 saat satış yapabileceğiniz mağaza olanağı sunar.
Maliyetlerinizi büyük ölçüde düşürür.
Doğrudan Müşteriye satış imkânı sunar.
Firmanızın bulunduğu şehre bağlı kalmadan tüm Türkiye hatta dünya çapında ticaret yapmanızı sağlar.

MarkaClick E-ticaret paketleri ile sizde sanal mağazanızı kolaylıkla açabilir, satışa hemen başlayarak gelirinizi arttırabilirsiniz.


0000-00-00 00:00:00
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.