Haberler

E-ticaret sitesi nasıl kurulur?

E ticaret, kimileri için yüksek gelirlerin hedeflendiği bir iş alanı, kimileri için ise bilinmeyen bir dünya. İşletmelerin gelirlerini arttırmak için veya yeni iş sahibi olmak isteyenlerin başlangıç adımı olarak tercih ettikleri e ticaret ile sizde hemen işinizi büyütebilir veya yeni bir iş sahibi olabilirsiniz.

E-ticaret sitesi kurmak için neler yapmalıyım?

1 ) E-ticaret siteniz için hemen MarkaClick e-ticaret paketlerini inceleyebilir, sizin için en uygun e ticaret paketini seçerek aynı gün sanal mağazanızı açabilirsiniz. 

2) Satışını yapacağınız ürünlerinizin faturalarını kesebilmek için iş yeri açılışı yapmanız gerekecektir. Bir eticaret sitesi üzerinden satış yapabilmeniz için vergi mükellefi olmanız gerekmektedir. Bir muhasebeci ile anlaşabilir ve şahıs işletmesi kurulumu yaptırabilirsiniz. Muhasebeciniz 1 günde işlemlerinizi tamamlayacaktır.

3) E-ticaret siteniz kurulduktan sonra satışa sunacağınız ürünlerinizi e-ticaret sisteminize yükleyebilirsiniz. Ancak ürünlerinizin sayısını az buluyor ya da farklı ürün çeşitleri de eklemek istiyorsanız xml entegrasyonları sayesinde sitenize ürün çekebileceğiniz toptancıların bayisi olabilirsiniz. Bayisi olduğunuz firmanın ürünlerini kolayca e-ticaret sitenize çekebileceğiniz MarkaClick e-ticaret paketinize ek olarak xml entegrasyon modüllerini kullanabilirsiniz. Bu sayede sitenizde toptancınızdan aldığınız tüm ürünler sitenizde satışa hazır olacak ve kar marjınızı ekleyerek satışını gerçekleştirebileceksiniz.

4) Firmanızın bir de ofisi olması gerekiyor tabii ki. Bu ofis, evinizin bir odası da olabilir bir iş hanında yer alan bir ofis de olabilir. Ürünlerinizi lojistik firmalarının ve gerektiği zamanlarda müşterilerinizin kolaylıkla teslim alabileceği bir mesafede olması önemlidir.

E-ticaret sitenizi 1 günde açarak kendi işinizin sahibi olabilecek ve hemen satışa başlayabileceksiniz. 

E-ticaret paketi özellikleri için www.markaclick.com.tr/yazilim-ozellikleri-sID38.html sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz bilgi@markaclick.com.tr adresinden e-posta ile dilerseniz 0(216) 414 1874 No'lu telefondan bizlere ulaşarak MarkaClick e-ticaret sistemi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.


0000-00-00 00:00:00
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.