Haberler

E-ticaret ve Girişimcilik?

 

 Girişimci olmak, mesleki ünvanınıza, hangi okullarda okuduğunuza hatta okula gidip gitmediğinize bağımlı değildir. Girişimcilik dünyaya bakıp, sadece engelleri değil fırsatları da görebilmektir: dünyayı olduğu şekliyle değil, olması gerektiği şekliyle görmektir; ve sonra da bu iki dünyayı birbirine yaklaştırmak için gereken özgüvene, kararlılığa, ve kaynaklara sahip olmaktır.

İşte bu vizyona sahipseniz ve kafanızda bir iş fikriniz varsa e-ticaret ile ciddi bir girişim yapabilirsiniz.

İnternetten sanal mağaza açabilirsiniz. Burada sıfırdan bir yazılım ile sanal mağaza açmanıza gerek yok.MarkaClick E-ticaret paketleri size bu konuda gelişmiş E-ticaret altyapısı ile imkan sağlamaktadır. Ancak burada önemli olan açacağınız sanal mağaza ile ilgilenecek ekibinizin olup olmadığı, mağazada satacağınız ürünler, ödeme seçenekleri, satacağınız ürünlerin fiyatları ve yaratacağınız katma değerdir. Sanal mağazanızda bir girişimci olarak ya üründe,ya ödeme seçeneklerinde ( taksitli, peşin havale veya diğer ödeme araçları) ya da ürün fiyatlarında bir farklılık göstermeniz gerekmektedir. Bunların hiç biri rakiplerinize göre farklı değilse o zaman iş modelinizin farklı olması gerekir.

İşte bu yol ile izleyeceğiniz e-ticaret girişimciliği yolunda başarılı olmamanız için hiçbir neden yok. 


0000-00-00 00:00:00
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.