Haberler

Hazır Premium temalara "PALORA" ve  "XSTORE" temaları eklenmiştir. Responsive (Mobil Uyumlu) olarak hazırlanış olan temaları ayrı bir mobil temaya ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.
"Rakip Fiyat Analizi" modülü ile, ürünlerinizin fiyatlarını N11, GittiGidiyor ve HepsiBurada sitesindeki benzer ürünlerden günlük olarak kontrol ettirebilir, asgari fiyat tanımladığınız ürün fiyatının bu servislerdeki en uygun fiyata bağlı olarak belirlenmesini sağlayabilirsiniz. 
​MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.6 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 11 Mayıs 2018 tarihinde yayınlandı v4.6 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. İşte MarkaClick E-ticaret v4.6 ile gelen yenilikler...​
Sanal mağazanız için hazırlanan MSHOPPING Premium Teması tüm v4.x kullanıcıları için satışa sunulmuştur.
MarkaClick E-ticaret paketlerinde v4.5 sürümü ile yeni özellikler sunulmaya devam ediyor. 12 Ekim 2017 tarihinde yayınlanacak v4.5 sürümünü tüm v4 kullanıcıları ücretsiz olarak alabilirler. İşte MarkaClick E-ticaret v4.5 ile gelen yenilikler...
PayTR ödeme sistemi MarkaClick E-ticaret paketlerinde ücretsiz olarak sunulmaya başlamıştır.  PayTR ödeme sistemi ile ihtiyac duyabileceğiniz tüm ödeme kanallarına sahip olabilir, hemen ödeme almaya başlayabilirsiniz.

E-ticaret hakkında bilmek istedikleriniz Ürünlerin ve hizmetlerin e-kataloglarda düzenli bir şekilde müşteriye sunulması, siparişin basit bir şekilde alınması, satın alma işleminin kolaylıkla gerçekleştirilmesi için sanal mağaza sahibi olabilirsiniz.

n11 xml cıktı desteğini tüm paketlerde ücretsiz olarak kullanabilir, ürünlerinizi n11 mağazanıza yükleyebilirsiniz.

Öncelikle girişimcilik nedir sorusuna cevap vermemiz girekiyor. Girişimci nedir diye sorarsanız; girişimci, yeni bir ürünü, bir süreci, bir hizmeti kafasında oluşturacak hayal gücüne ve bu fikri hayata geçirecek yeteneğe ve sebata sahip kişidir.

E-ticaret, mal ve hizmetlerin satışlarının internet üzerinden online olarak yapılmasıdır. E-ticaret ile belirli bir kitlenin dışına çıkılarak internet kullanıcılarına satış yapılabilmektedir.

  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.