Kargo Entegrasyonları

Kargo Entegrasyonları
Kargo Entegrasyonu ile daha kolay gönderiler...
E-ticaret paketlerimizde ÜCRETSİZ olarak sunulan KARGO API ENTEGRASYON modülleri ile siparişlerinize ait gönderilerinizi kolaylıkla hazırlayabilir, kargo teslimatını kolaylaştırabilir barkod çıktısı alabilir kargo sipariş takip linkini sitenizde yayınlayabilirsiniz.
Aras Kargo API Entegrasyonu
Aras Kargo API entegrasyonunda, Kargo Barkod yazdırma desteği ile sipariş bilgileriniz submit ettikten kısa bir süre sonra oluşan bu barkod, sipariş detaylarına girdiğinizde, sepet altında otomatik eklenmektedir. Şimdi Kargolarınızı daha kolay organize edebilirisniz.
 
MNG Kargo API Entegrasyonu
MNG Kargo API Entegrasyonu ile sitenize gelen siparişlere ait gönderileri verilerini siteniz üzerinden MNG Kargoya iletebilirsiniz. Kargo tarafından yapılan işlemler neticesinde sipariş durumu sitenizde otomatik olarak güncellenmektedir.
 
Yurtiçi Kargo API Entegrasyonu
Yurtiçi Kargo API Entegrasyonu ile sitenize gelen siparişlere ait gönderileri verilerini siteniz üzerinden Yurtiçi Kargoya iletebilirsiniz. Kargo tarafından yapılan işlemler neticesinde sipariş durumu sitenizde otomatik olarak güncellenmektedir.
 
Sürat Kargo API Entegrasyonu
Sürat Kargo API Entegrasyonu ile sitenize gelen siparişlere ait gönderileri verilerini siteniz üzerinden Sürat Kargoya iletebilirsiniz. Kargo tarafından yapılan işlemler neticesinde sipariş durumu sitenizde otomatik olarak güncellenmektedir.
 
 
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.