Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Web siteniz kurumsal kimliğinizi yansıtsın!

Kurumsal web siteleri , firmanızın kurumsal kimliğini doğru bir şekilde yansıtan, en güncel teknolojileri kullanan profesyonel olarak hazırlanmış internet siteleridir. MarkaClick, Kurumsal kimlik yapısını doğru yansıtan ve günümüz web tasarım ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan tüm cihazlar ile uyumlu çalışabilen yaratıcı web tasarımları ve internet sitenizin içeriklerini, istediğiniz zamanda güncelleyebilmenizi sağlayan pratik kullanımlı içerik yönetim sistemleri geliştiriyoruz. Web sitenizin her zaman güncel kalmasının marka/firma imajı ve site ziyaretcileri üzerinde yaratacağı pozitif etki açısından çok önemli olduğunu biliyoruz ve web sitenizi kolay yönetilebilir paneli ile kurumsal kimliğinizi doğru yansıtan tasarım arayüzü ile yayınlanmasını sağlıyoruz.
 

Neler Sunuyoruz?

  • Kolay kullanım yönetim paneli
  • Size özel web tasarımı
  • Mobil uyumlu responsive web sitesi
  • Arama motoru optimizasyonu
  • Teknik destek ve web sitesi bakımı

Her Zaman
Bir Adım Önde!

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak web siteniz rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayacaktır. Güncellenen web siteniz müşterilerinize firmanız hakkında bilgiler verebilmesi yanında, kolay ulaşılabilir olmanız ve tercih edilmeniz adına önem taşımaktadır.

Geliştirdiğimiz MarkaClick İçerik Yönetim Sistemi ile firmanıza özel hazırlanan web sitenizin içeriklerini dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan güncelleme imkanı sunulmaktadır.  Dilerseniz web sitenizi kendiniz yönetebilir, dilerseniz içerik yönetimini MarkaClick'in profesyonel ekibine bırakabilirsiniz.

 
Kurumsal web sitenizi
aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
 

Dilediğiniz yerden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan istediğiniz gibi güncelleyebileceğiniz web sitenizle zamandan kazanabilirsiniz. Kurumsal içerik yönetim sistemi ile HTML ve kodlama bilmeden yazı, resim vb ekleyebilir, güncelleyebilir ya da silebilirsiniz. Hızlı, kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleri ile web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kurumsal/bireysel haberlerinizi ya da kampanyalarınızı web sayfanızdan duyurmanız sizi takip eden müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.
 

 
 
Web siteniz üzerinden
Online ödeme alabilirsiniz.
 

Web siteniz üzerinden müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Online tahsilat modülü sayesinde artık müşterileriniz fatura tutarlarını sitenizde bulunan tahsilat sayfasından kredi kartları ile peşin veya taksitli olarak ödeme gerçekleştirebilirler. Opsiyonel sunulan online tahsilat modülü PAYTR tarafından sunulan ödeme altyapıları ile kullanılabilmektedir. Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için PAYTR firmalarından sanal pos basvurusu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.
 

 
Online ödeme linki oluşturun
takipçilerinizden ödeme alın.

Panel üzerinden online ödeme linki oluşturabilir ve müşterilerinize dilerseniz e-posta ile dilerseniz SMS ile direkt gönderim sağlayabilirsiniz. Dilerseniz oluşturmuş olduğunuz ödeme linkini sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilir ve takipçilerinizden kredi kartı ile ödeme tahsilatı gerçekleştirebilirsiniz.
 

 
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.