logo

Kurumsal Web Sitesi

Kurumsal Web Sitesi

Her Zaman Bir Adım Önde Olun!

Kurumsal kimliğinizi yansıtacak web siteniz rakiplerinizin bir adım önüne geçmenizi sağlayacaktır. Güncellenen web siteniz müşterilerinize firmanız hakkında bilgiler verebilmesi yanında, kolay ulaşılabilir olmanız ve tercih edilmeniz adına önem taşımaktadır.

Geliştirdiğimiz MarkaClick İçerik Yönetim Sistemi ile firmanıza özel hazırlanan web sitenizin içeriklerini dilediğiniz zaman dilediğiniz cihazdan güncelleme imkanı sunulmaktadır.  Dilerseniz web sitenizi kendiniz yönetebilir, dilerseniz içerik yönetimini MarkaClick'in profesyonel ekibine bırakabilirsiniz.
Kurumsal web sitenizi aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
Dilediğiniz yerden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan istediğiniz gibi güncelleyebileceğiniz web sitenizle zamandan kazanabilirsiniz. Kurumsal içerik yönetim sistemi ile HTML ve kodlama bilmeden yazı, resim vb ekleyebilir, güncelleyebilir ya da silebilirsiniz. Hızlı, kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleri ile web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kurumsal/bireysel haberlerinizi ya da kampanyalarınızı web sayfanızdan duyurmanız sizi takip eden müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.
 
 


 

Bize Ulaşın