Projelerimiz

GriDiyet

GriDiyet

gridiyet.com

Kurumsal Web Sitesi

Hayatta bazı tercihler vardır. Siyah ve beyaz gibi, iki ucu keskin sınırlar ve bu iki uçta da yaşayan insanlar… Bazen hayatta iki farklı uçta kalkmak, dengeden uzaklaşmak kişiye zararlı olabilir. Gri’yi yakalamak dengede kalmak sağlıklı beslenmeyi öğrenmenin temel unsurudur. 
Aquaviva

Aquaviva

mayobikiniburada.com

Sanal Mağaza

Kendi markamız olan AQUAVİVA adı altında sizlere ulaşarak memnuniyetiniz kalitemizdir sözünden yola çıkarak tüm mayo ve plaj giysilerini değişen trend ve modaya ayak uydurarak sizlere ulaştırmayı hedeflemiştir.
LifeBeginsPhoto

LifeBeginsPhoto

lifebegins.com.tr

Kurumsal Web Sitesi

En ufak şeylerin en büyük farkı oluşturduğuna inanan görsel sanatçılar olarak bizler, tekrar tekrar yaşamak isteyeceğiniz o değerli anlarınıza her baktığınızda size aynı heyecanı yaşatması için çalışıyoruz. Değerli anlarınızı, sizin için kurgulanan konsept çalışmalarla zenginleşiyor ve özenle işleyerek benzersiz albümlere dönüştürüyoruz.
Osse

Osse

osse.com.tr

Kurumsal Web Sitesi


Günümüz çağında gözlüğü bir aksesuar olarak kullanan ve modayla paralel olarak şıklığını bakışlarında yansıtan herkesin tercihi olan OSSE gözlükleri; kalite, zerafet ve şıklığın tek adresi olm a yolundaki hedefini yeniliklerle devam ettiriyor. Bu yenilikleri de MarkaClick tarafından hazırlanan web sitesi ile ziyaretçilerine sunuyor. 
Mustang

Mustang

mustang.com.tr

Kurumsal Web Sitesi

Güç idolü Mustang adı, 68’li yılların efsane otomobillerinden birine adını vermiş ve aradan geçen onca yıla rağmen koleksiyonerlerin vazgeçemedikleri en önemli markalardan biri haline gelmiştir. Efsane hala devam ediyor… Bu kez, bir gözlük markası olarak. Güç, özgürlük, hırçınlık adına ne varsa tüm bu özellikler, erkek dünyasının moda ikonu olması için yeterli kılıyor… Çünkü o erkek dünyasının erkek markası.. MUSTANG…..
Kurshuni

Kurshuni

kurshuni.com

Sanal Mağaza

Dünyayı daha da güzelleştirme idealleri yolunda yaratıcılığa tutkuyla bağlanmış bu iki insan, yüksek teknoloji ile üretilmiş, mükemmel işçilikli Kurshuni takılarını kendileri tasarlıyor, güneşin, suyun, efsanelerin ve binlerce yılın şehri İstanbul’daki kendi tesislerinde uzmanlar ve çok yetenekli ustalardan oluşan 40 muhteşem insanla birlikte üretiyorlar.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.