Haberler

Sanal mağazanızı özel olarak hazırlanan hazır temalar ile kullanın.

Ziyaretçileriniz için e-ticaret sitenizin profesyonel görünümü ve güncel hali ile de güven sağlaması önem taşımaktadır. Satın alma işlemi gerçekleştirecek potansiyel müşterileriniz sitenizden alışveriş sırasında güven duymayı arzu etmektedirler. Bu, onlara sitenizden gönül rahatlığı ile alışveriş yapabilmelerini sağlamanız gerektiği anlamına gelmektedir. Firma güvenirliği yanında sitenizin tasarımının da kurumsal yapınıza uygun olması gerekmektedir elbette. MarkaClick ekibi tarafından hazırlanan birbirinden farklı hazır temalar ile müşterilerinize profesyonel bir mağaza arayüzü sunabilirsiniz. Böylece müşterilerinizin tercihini olumlu yönde etkileyebilecek ve e-ticaret sitenizinden satılarınızı arttırabileceksinizdir. Şimdi siz de MarkaClick e-ticaret sisteminde sunulan ücretsiz tema arşivi ile dilediğiniz bir sanal mağaza arayüzüne kavuşabilirsiniz. Üstelik bu şekilde bütçenizi de koruyarak daha fazla karlılık elde etmenizi sağlayacaktır.

MarkaClick e-ticaret paketlerinde birbirinden farklı onlarca tema arasından dilediğinizi seçerek sanal mağazanızda kullanmaya başlayabilirsiniz. Sanal mağazanız için zevkinize göre özelleştirebileceğiniz tema yapısı ile şimdi daha profesyonel arayüzler sizi bekliyor. MarkaClick e-ticaret paketi kullanıcıları kullandıkları temalara html/css bilgileri sayesinde kolayca müdahale edebilir diledikleri gibi özelleştirebilir dilerse kendi fonksiyonlarını uygulayabilirler.

Şimdi siz de e-ticaret sitesi sahibi olabilir, MarkaClick e-ticaret altyapısının sunduğu imkanlar ile profesyonel bir sanal mağazanızı açabilirsiniz. E-ticaret paketlerimiz ile ilgili dilerseniz bilgi@markaclick.com.tr adresinden e-posta ile dilerseniz 0(216) 414 1874 No'lu telefondan bizlere ulaşarak daha detaylı bilgi alabilirsiniz.


0000-00-00 00:00:00
  • E-bülten listesine katıl

  • E-bülten listesine katıl
    Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
20%
E-TİCARETE HEMEN BAŞLAYIN
Şimdi indirimli fiyat avantajı ile e-ticaret sitenizi hemen açabilirsiniz.