Benimdükkan

BenimDükkan

Kendi dükkanınızdan satışa başlayın.

Benimdukkan paketleri ile Aylık 49TL'den başlayan fiyatlarla online dükkanınızı açabilir, kendi ürünlerinizin satışını yapabilir, ödemeleri kendi hesabınıza alabilirsiniz.

Benimdükkan
Online Dükkan ve kurumsal siteniz tek paket ile...
Hem firmanızın tanıtımı için kurumsal web sitesi hem online dükkan olarak kullanarak ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Dükkan Yönetimi

Web sitenizde kendinize ait ürünlerinizi listeleyebilir ve ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Müşterileriniz web siteniz üzerinden sipariş listesini oluşturabilir ve kredi kartı ile hemen ödeme gerçekleştirebilir. Sabit kargo ücreti, Ücretsiz kargo Limiti ve promosyon kodu tanımlayarak dükkanınızda satışlarınızı arttırabilirsiniz.
 

Aynı gün kurulum sayesinde hemen ürünlerinizi yükleyin satışa başlayın. Tüm kredi kartları ile ödeme alın.

işbirliği ile...

 

Ürünlerinizi Yükleyin
Satışa Açın
Kredi Kartı İle Ödeme Alın
Ödemeler Kendi Hesabınıza Gelsin
 

Online Tahsilat Modülü

Web siteniz üzerinden müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Online tahsilat modülü sayesinde artık müşterileriniz fatura tutarlarını sitenizde bulunan tahsilat sayfasından kredi kartları ile peşin veya taksitli olarak ödeme gerçekleştirebilirler. Opsiyonel sunulan online tahsilat modülü PAYTR tarafından sunulan ödeme altyapıları ile kullanılabilmektedir. Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için PAYTR firmalarından sanal pos basvurusu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

Ödeme Linki Oluşturun

 

Web sitenizin yönetim paneli üzerinden müşterilerinizden talep etmek istediğiniz tutarda, kısa ödeme linkleri oluşturabilirsiniz.

Gönderin...

 

Oluşturmuş olduğunuz ödeme linkini dilerseniz SMS dilerseniz E-POSTA ile müşterinize anında gönderebilirsiniz. Arzu ederseniz hazırlamış olduğunuz ödeme tahsilat linkini sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Takip Edin.

 

Siteniz üzerinden online olarak kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde eposta adrersinize alacağınız bildirimler ile haberdar olabilir ve paneliniz üzerinden takip edebilir, hangi müşterinizden ne tutarda ödeme alındığını görebilirsiniz.

 

 

Sıkça Sorulan Sorular

Online Tahsilat Modülünü neden kullanmalıyım?

Online tahsilat modülünü PAYTR altyapısı ile sunulmakta olup, 7 Banka kredi kartına taksitli veya tek çekim ödeme almanızı sağlayan bir altyapıdır. Müşterileriniz bakiye ödemelerini tutar bilgisi girerek siteniz üzerinden güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Online Dükkan ile ne yapabilirim?

Dükkan Hesabınızda ürünlerinizi yükleyebilir, fiyat tanımlamalarınızı yapabilir ve satışını gerçekleştirebilirsiniz. Ücretsiz kargo limiti ve promosyon kodu tanımlayarak müşterilerinize kampanya sunabilir satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Kendi sunucumda kullanabilir miyim?

Hayır. Aylık ödemeli BenimDükkan paketleri size kurulu olarak gelmekte olup, sadece tarafımızdan sağlanan sunucularda kullanılabilmektedir. Aylık periyodlar ile faturanız oluşturulmakta, ödeme gerçekleştirilen ay boyunca kullanılabilmektedir. Dosyalara erişim izni verilememektedir.

Hem kurumsal site olarak kullanmam hemde ürünlerimi satmam mümkün müdür?

Sitenize firmanıza ait tanıtım sayfaları, haberler, referanslar, galeriler gibi tüm içerikleri gelişmiş yönetim panelimiz aracılığı ile kolaylıkla girebilirsiniz. Bunun yanıda kendi ürünlerinizi sisteme yükleyerek satışa açabilir aynı siteden ürün satışıda yapabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun temayı seçerek amacınıza uygun kullanım gerçekleştirebilirsiniz.

Özel Tasarım Hizmeti nedir?

Sunduğumuz hazır web sitesi paketleri hazır temalar ile birlikte sunulmaktadır. Ancak kurumsal web sitesini hazır temalar yerine firmanıza özgü kurumsal kimliğinize uygun benzersiz bir tasarım ile kullanmak istemeniz halinde size özel bir tasarım çalışması hazırlanmakta ve bu tasarım çalışması yazılımımıza entegre edilerek siteniz yayına alınmaktadır.

Sunmuş olduğumuz yazılımlarımızı ücretsiz denemek ister misiniz?
Hemen Deneyin