30 Eylül tarihine kadar e-ticaret paketlerinde indirimleri kaçırmayın!

Haberler

E-bülten listesine katıl
Haber, duyuru ve kampanyalarımızdan e-posta ile haberdar olmak isterseniz aşağıdaki ilgili alanlara e-posta adresinizi ekleyerek kaydolabilirsiniz.
Satışları Arttırmak için Ürün Açıklamaları Nasıl Olmalı?

E-ticaret sitenizin boyutu ne olursa olsun , ürün açıklamaları e-ticaret işinizde önemli bir rol oynar. Etkili ürün açıklamaları muhtemelen potansiyel müşterileri cezbedebilir . İyi ürün açıklamaları, satın alma kararını potansiyel olarak etkileyebilir. Harika ürün açıklamaları, sonuçta dönüşüm oranlarını iyileştirmeye ve satışları artırmaya yardımcı olabilir .

2021-08-27 tarihinde eklendi

E-ticaret şirketleri için yeni esaslar belirlendi

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının "Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi ve Bildirim Yükümlülükleri Hakkında Tebliği" Resmi Gazete'de yayımlanarak yürürlüğe girdi. Buna göre, kendilerine ait elektronik ticaret (e-ticaret) ortamında faaliyet gösteren hizmet sağlayıcılar ETBİS'e kaydolacak.

2017-08-25 tarihinde eklendi

Sanal Alışverişe özel vergi dairesi

İnternetten mal ve hizmet satan platform temsilcileri sonunda Maliye’nin kapısını çaldı. Maliye Bakanı Naci Ağbal ile görüşen uluslararası şirket yetkilileri, Türkiye’de yerleşik olmayı ve kurumlar vergisi ile KDV gibi vergileri kabul etti. Ağbal, internetten mal satan platformlar ile bu platformlar üzerinden mal satan şirketler için özel vergi dairesi kuracaklarını söyledi.

2016-07-06 tarihinde eklendi

Home Background Home Background Left