Kurumsal Firma Yazılımı

Kurumsal Firma Yazılımı
Kurumsal web sitenizi aynı gün kullanmaya başlayabilirsiniz.
Dünyanın herhangi bir yerinden web sitenizi yöneterek müşterilerinize hızlı bir şekilde yeni ürünlerinizi tanıtabilirsiniz. Kimseye bağlı kalmadan istediğiniz gibi güncelleyebileceğiniz web sitenizle zamandan kazanabilirsiniz. Kurumsal içerik yönetim sistemi ile HTML ve kodlama bilmeden yazı, resim vb ekleyebilir, güncelleyebilir ya da silebilirsiniz. Hızlı, kolay ve sadece internet tarayıcınızı kullanarak yapabileceğiniz içerik güncellemeleri ile web maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Kurumsal/bireysel haberlerinizi ya da kampanyalarınızı web sayfanızdan duyurmanız sizi takip eden müşterilerinize ulaşmanın en kolay ve ucuz yoludur.
Kurumsal Web Sitesi paketlerimizin genel özellikleri
Sürekli geliştirilen yazılım altyapısı sayesinde web siteniz sürekli güncel kalır.

Aynı Gün kurulum

Sınırsız içerik sayfası oluşturma

Sınırsız Ürün Ekleyebilme

Haber/Blog oluşturma

Referans ve Galeri modülleri

Döküman Download Modülü

Vitrin Slider Modülü

Sıkça Sorulan Sorular Modülü

E-bülten Kayıt ve İletişim modülü

Güçlendirilmiş SEO Altyapısı

Standart Hazır Temalar

Çoklu Dil Desteği

 
Opsiyonel Özellikler web sitenizi özelleştirebilirsiniz
Web sitenizi opsiyonel ek modüller sayesinde daha profesyonel bir web sitesine dönüştürebilirsiniz.

Firmaya Özel Tasarım 

İçerik Ekleme Hizmeti (+300TL/Saat)

Tema Düzenleme Hizmeti (+600TL)

Online Tahsilat Modülü (+200TL)

NetGSM Sms Modülü (+100TL)

 
 
Online Dükkan ve kurumsal siteniz tek paket ile...
Hem firmanızın tanıtımı için kurumsal web sitesi hem online dükkan olarak kullanarak ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Kolay Dükkan Yönetimi

Web sitenizde kendinize ait ürünlerinizi listeleyebilir ve ürünlerinizin satışını yapabilirsiniz. Müşterileriniz web siteniz üzerinden sipariş listesini oluşturabilir ve kredi kartı ile hemen ödeme gerçekleştirebilir. Sabit kargo ücreti, Ücretsiz kargo Limiti ve promosyon kodu tanımlayarak dükkanınızda satışlarınızı arttırabilirsiniz.
 

Aynı gün kurulum sayesinde hemen ürünlerinizi yükleyin satışa başlayın. Tüm kredi kartları ile ödeme alın.

işbirliği ile...

 

 


Online Tahsilat Modülü

Web siteniz üzerinden müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Online tahsilat modülü sayesinde artık müşterileriniz fatura tutarlarını sitenizde bulunan tahsilat sayfasından kredi kartları ile peşin veya taksitli olarak ödeme gerçekleştirebilirler. Opsiyonel sunulan online tahsilat modülü PAYTR tarafından sunulan ödeme altyapıları ile kullanılabilmektedir. Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için PAYTR firmalarından sanal pos basvurusu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

Ödeme Linki Oluşturun

 

Web sitenizin yönetim paneli üzerinden müşterilerinizden talep etmek istediğiniz tutarda, kısa ödeme linkleri oluşturabilirsiniz.

Gönderin...

 

Oluşturmuş olduğunuz ödeme linkini dilerseniz SMS dilerseniz E-POSTA ile müşterinize anında gönderebilirsiniz. Arzu ederseniz hazırlamış olduğunuz ödeme tahsilat linkini sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Takip Edin.

 

Siteniz üzerinden online olarak kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde eposta adrersinize alacağınız bildirimler ile haberdar olabilir ve paneliniz üzerinden takip edebilir, hangi müşterinizden ne tutarda ödeme alındığını görebilirsiniz.

 

 

 

SMS Bildirimler Alın!

Siteniz üzerinden gerçekleşen Online randevu, rezervasyon, tahsilat, iletisim talebi vb. işlemlerde anında SMS ile bilgilendirme alabilirsiniz. NETGSM altyapısı ile sunulan SMS Modülü sadece bildirim almanıza değil müşterilerinizi bilgilendirme amaçlı toplu SMS gönderimleri yapmanıza da olanak sağlamaktadır.  

Web sitenizi daha profesyonel kullanmak için SMS modülünü kullanabilir e-posta bildirimlerin yanında anında SMS Bildirimler ile sitenizdeki işlemlerden haberdar olabilirsiniz.

 
 


Online Randevu ModülüMarkaclick kurumsal içerik yönetim sistemi ile Doktorlar, Diyetisyenler, Avukatlar vb. meslek gruplarında randevu esasına dayalı çalışan sektörler için müşterilerinin site üzerinden online randevu alabilmesi ve gelen randevuların takibinin yapılabilmesini sağlayan online randevu modülü ile artık tüm müşterileriniz online olarak randevularını diledikleri cihaz üzerinden oluşturabilecekler.

Sunmuş olduğumuz yazılımlarımızı ücretsiz denemek ister misiniz?
Hemen Deneyin