Online Tahsilat

Sorularınız mı var?

Tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Online Tahsilat

Online Tahsilat Modülü

Web siteniz üzerinden müşterilerinize kredi kartı ile ödeme imkanı sunabilirsiniz. Online tahsilat modülü sayesinde artık müşterileriniz fatura tutarlarını sitenizde bulunan tahsilat sayfasından kredi kartları ile peşin veya taksitli olarak ödeme gerçekleştirebilirler. Opsiyonel sunulan online tahsilat modülü PAYTR tarafından sunulan ödeme altyapıları ile kullanılabilmektedir. Kredi kartı ile ödeme alabilmeniz için PAYTR firmalarından sanal pos basvurusu gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

 

Ödeme Linki Oluşturun


Web sitenizin yönetim paneli üzerinden müşterilerinizden talep etmek istediğiniz tutarda, kısa ödeme linkleri oluşturabilirsiniz.

Gönderin...


Oluşturmuş olduğunuz ödeme linkini dilerseniz SMS dilerseniz E-POSTA ile müşterinize anında gönderebilirsiniz. Arzu ederseniz hazırlamış olduğunuz ödeme tahsilat linkini sosyal medya hesaplarınızda da paylaşabilirsiniz.

Takip Edin.


Siteniz üzerinden online olarak kredi kartı ile gerçekleştirilen ödemelerde eposta adrersinize alacağınız bildirimler ile haberdar olabilir ve paneliniz üzerinden takip edebilir, hangi müşterinizden ne tutarda ödeme alındığını görebilirsiniz.

 

 
Sunmuş olduğumuz yazılımlarımızı ücretsiz denemek ister misiniz?
Hemen Deneyin