Sıkça Sorulan Sorular

+ Yazılımı satın aldım teknik destek alabilir miyim?

Almış olduğunuz hizmet kapsamında teknik destek hizmetinden yararlanabilirsiniz. Web siteniz ile ilgili tüm sorularınızı ticket sistemi ile bizlere iletebilirsiniz. Teknik ekibimiz yazılım ile ilgili konularda size hizmet sağlayacaklardır.
Tüm destek talepleriniz ortalama 1 iş günü içerisinde en geç 2 iş günü içerisinde yanıtlanmaktadır. 

+ Özel tasarım hizmeti neleri kapsamaktadır?

Sunduğumuz hazır web sitesi paketleri hazır temalar ile birlikte sunulmaktadır. Ancak kurumsal web sitesini hazır temalar yerine firmanıza özgü kurumsal kimliğinize uygun benzersiz bir tasarım ile kullanmak istemeniz halinde size özel bir tasarım çalışması hazırlanmakta ve bu tasarım çalışması yazılımımıza entegre edilerek siteniz yayına alınmaktadır. 

Özel tasarım çalışmaları Ana sayfa arayüz PSD çalışmasını bu çalışmanın HTML/CSS kodlanma işlemini ve yazılıma entegre hizmetini kapsamaktadır. Teslim süresi ortalama 8-10 iş günü kadardır.

+ Yazılımınızın yıllık kira bedeli bulunmakta mıdır?

Bireysel e-ticaret paketlerinde lisanslama Yıllık olarak yapılmaktadır. Hizmet aldığınız 1 Yıl sonunda lisans kullanımına devam etmek istemeniz halinde paketinizi güncel fiyat üzerinden yenileyebilir ve kullanım sürenizi uzatabilirsiniz.

Profesyonel e-ticaret paketlerinde tek bir domain için lisanslama yapılmakta ve kendi sunucunuzda kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmaktadır. Kendi sunucunuzda kullandığınız yazılım için yıllık bir zorunlu ödemeniz bulunmamaktadır. Destek hizmeti opsiyonel olup yararlanmak isteyen kullanıcılarımız destek hizmet paketi satın alarak bu hizmetten yararlanabilmektedirler.

+ Yazılımı kendi sunucumda kullanabilmem için neler gereklidir?

Yazılımımızın Linux tabanlı bir sunucuda kullanılmasını tavsiye etmekteyiz. Windows tabanlı sunucularda yazılımın işleyişi için gerekli optimizasyonların sunucu yöneticisi tarafından ekstra uygulanması gerekebilecektir. Yazılımı aşağıdaki özellikleri sunan herhangi bir sunucuya kurabilirsiniz. Bu bileşenler, Türkiye'de hizmet veren sunucu firmalarının tamamına yakınında hazır kurulu olarak gelir.

- PHP v7.1 ve üzeri
- Ioncube v10 ve üzeri
- CURL
- MySQL
- GD Library v2 (+TTF Support)
- SOAP Ext.

+ Lisanslama nasıl yapılmaktadır?

Lisanslama işlemleri tek bir domain için yapılmaktadır. Yazılım, satın alınan domain dısında kullanılamamakta veya domain değişikliği maalesef yapılamamaktadır. Yeni bir alan adı için yeni bir lisan satın alınması gerekmektedir.

+ Kendi sunucumuzda barındırabilir miyiz?

Evet, Biz sadece yazılım hizmetini sunmaktayız. Kurulumu size ait bir hosting hesabına gerçekleştirmekteyiz. Kendi sunucunuzda kullandığınız yazılım için ise ayrıca bize yıllık kira bedeli ödemeniz gerekmiyor.

+ Web sitesi içerik yönetimi desteği sunuyor musunuz?

Sitenize, firmanıza ait sayfalar, haberler, referanslar, galeriler gibi tüm içerikleri gelişmiş yönetim panelimiz aracılığı ile kolaylıkla girebilirsiniz. Ancak dilerseniz bu hizmeti opsiyonel olarak tarafımızdan da talep edebilirsiniz. Tüm içerik ve medya görsellerinizi tarafımıza paylaşmanız halinde içeriğiniz uzman ekibimiz tarafından yönetilmekte ve en doğru şekilde sitenize veri girişi yapılmaktadır.

+ Satın alma işlemi tamamlandı sitemizin kurulumu ne zaman tamamlanır?

Satın alma işleminizin ardından ödeme onayınız ile birlikte kurulum işlemi süreci başlamaktadır. Kurulum işlemleriniz 1(Bir) iş günü içerisinde tamamlanmaktadır. 

+ Tahsilat modülü hangi ödeme altyapısını destekliyor?

Online tahsilat modülü PAYTR ve IYZICO ödeme altyapıları ile sunulmaktadır. Sitenizinden ödeme alabilmeniz için PAYTR veya IYZICO başvurunuzun tamamlanmış olması gerekmektedir. PAYTR ve IYZICO ödeme altyapıları sayesinde kredi kartlarına tek çekim veya taksitli ödeme imkanı sunabilirsiniz.